“Kam qenë konviktor”, Skerdi Faria rrëfen të kaluarën e vështirë

Doktori i VIP-ave, Skerdi Faria edhe pse sot është një mjek më të ardhura të mira, fillesat e veta nuk i ka pasur edhe aq të lehta.

I ftuar në emisionin ‘Glamour Zonë’, ai ka rrëfyer të kaluarën e tij plot sakrifica.

LEXO EDHE  Video/ Këngëtarja rrëzohet nga shkallët dhe bie në fund të skenës gjatë koncertit, si është gjendja e saj shëndetësore