Graniti u eliminua nga “Big Brother VIP”, Fifi shtrihet në tokë dhe ‘shpërthen’ në lot (Video)

Foto: Big Brother

Granit Cana mbylli mbrëmjen e djeshme aventurën e tij në “Big Brother Vip”. Publiku kishte vendosur që ai të linte shtëpinë më të famshme pas më shumë se një muaji qëndrimi brenda.

Largimin e Graniti e përjetoi rëndë Fifi, e cila në mes lotësh u përshëndet me të, teksa banorët e tjerë u munduan ta qetësonin këngëtaren, e cila u shtri në tokë duke qarë.

LEXO EDHE  Portreti i I. Qemalit do të dalë në ankand sonte gjatë spektaklit, banorët VIP dërgojnë fitimet për bamirësi