Degradon sherri me Ilirin, Donaldi mes lotësh: Më duket sikur po humbas veten

Ka degraduar debati mes Ilirit dhe Donaldit në ambjentet e Big Brother.

Nuk mungojnë sharjet dhe ofendimet mes njëri-tjetrit. Në këtë debat janë përfshirë dhe banorë të tjerë si Kledi,Sabiani ku Sabiani i del në mbrojtje Ilirit.

Duket se Iliri nuk është dakord me sjelljet e Donaldit në këtë shtëpi. Banorët siduket janë ndarë në dy grupe kryesore, diferencë mes të cilvëve thellohet cdo ditë e më shumë.

Iliri: Ti bën ironi gjatë gjithë kohës,nuk ke respekt për asnjeri,bën vetëm batuta.

Donaldi: Do të bëj sa të kem jetën time.

Iliri: Nuk kam nerva të merrem fare me ty,je skandal si njeri.

Debati i Ilirit dhe Donaldit në shtëpi duket se e ka rënduar gjendjen emocionale dhe psikologjike të Arjoles.

Ajo është munduar të sheshojë sherrin mes dyshes.

LEXO EDHE  “Do vish në emision me rroba banjo”, Ed Manushi i i bën kërkesën e pazakontë Alesia Bamit, si reagoi moderatorja

Donaldi nga ana tjetër shprehet se është personi i fundit në këtë shtëpi që do të bëj njeri të ndihet keq, dhe se ndjehet sikur po humbet veten.

“Kemi një muaj në këtë gjendje,jemi bërë si fëmijë kopështi”-shprehet Arjola.

Marrëdhënia mes Ilirit dhe Donaldit po përkeqësohet dhe s’dihet kur ata do të arrijnë të bëjnë sërish paqe me njëri-tjetrin.

Në debatin që ata kishin u perdorën shumë fjalë të papërshtatshme dhe ofendime që e agravuan më shumë situatën.

Donaldi vazhdon të jetë i preferuari i publikut gjë po e shqetëson shumë Ilirin sipas tij.

“E kap inati atë,e grin nga brenda”-thotë ai.

Semi nga ana tjetër i jep kurajo dhe i thotë Donaldit të tregohet sa më i qetë.