Georgina Rodriguez shtatzënë, çifti i famshëm në pritje të binjakëve

Instagram Post

Georgina Rodriguez është shtatzënë dhe çifti do të bëhen së shpejti prindër të binjakëve.

Cristiano Ronaldo nuk ka hezituar ta ndajë lajmin me ndjekësit e tij në Instagram ku ka publikuar një foto krahas së cilës shkruan: “Me kënaqësi ju njoftoj se presim binjakë. Zemrat tona janë plot dashuri – mezi presim t’ju takojmë.”

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Cristiano Ronaldo (@cristiano)

Partnerja e yllit portugez është në javën e 12-të të shtatzënisë.

LEXO EDHE  "Kush del sonte...? "Ti i duhesh kësaj shtëpie"/ Donaldi habitet nga komentet e Ilirit