“Big Brother” marton Beniada Nishanin dhe Ardit Çunin, çifti shkëmben puthjen e parë në buzë

Foto: Shkëputur nga Big Brother

Modelja Beniada Nishani dhe këngëtari Ardit Çuni “u martuan” mbrëmjen e djeshme në shtëpinë e “Big Brother VIP” dhe shkëmbyen puthjen e parë në buzë pasi i thanë “PO” njëri-tjetrit.

Kjo është bërë në kuadër të një loje që vëllai i madh u kërkoi banorëve. Në drekë, Arjola Demiri lexoi zarfin e bardhë, në të cilin thuhej se të gjithë në shtëpi duhet të ndaheshin në role të caktuara, si nusja, dhëndri, shoqërueset e nuses, dajat, xhaxhallarët, etj, dhe të bëheshin gati sa më shpejt që të realizohej një dasmë veriore.

LEXO EDHE  Skandal/ Modelja e njohur filmohet duke “thithur të bardhë”, pamjet bëjnë xhiron në rrjet

Pasi u bënë gati, banorët dolën jashtë në oborr, ku kishte edhe një orkestër që do t’i shoqëronte gjatë orëve të dasmës.

Sipas vëllait të madh, kjo lojë nuk përfundon me kaq, sepse gjatë ditëve në vazhdim, banorët do të organizojnë edhe dasma të krahinave të tjera dhe jo vetëm të krahinës veriore.