Pas afrimitetit të tepruar të Semit dhe Donaldit, Bora Zemani futet në shtëpinë e “Big Brother” (Video)

Mbrëmja e sotme e spektaklit të “Big Brother VIP” do të ketë ngjarje tejet emocionuese. Faqja zyrtare e “Big Brother VIP” në Instagram ka njoftuar se Bora Zemani do të hyjë brenda shtëpisë më të famshme në Shqipëri.

Ende nuk dihet asnjë detaj, por me siguri Bora do të futet për t’u përballur me shoqen e saj të ngushtë Semi Jaupajn dhe ish të dashurin, aktorin Donald Veshajn.

Kujtojmë se Semi dhe Donaldi janë treguar shumë të afërt gjatë qëndrimit në shtëpi, duke ngritur dyshime se mes tyre po lind diçka.

LEXO EDHE  Një zarf i zi mbërrin në "Big Brother"/ Donaldi kërkoi të dilte, produksioni merr vendimin e papritur

Kujtojmë gjithashtu se dy ditë më parë Semi u shpreh se Bora dhe Donaldi vdesin për njëri-tjetrin, madje dhe vetë aktori la të kuptohej se është ende i dashuruar me moderatoren dhe ka mundësi për një rikthim.