Teuta-Tirana/ 2 gola në 16 minuta, ndiqni sfidën “live”

Dy gola të shpejtë në “Elbasan Arena” mes Teutës dhe Tiranës. Fillimisht në avantazh kaluan bardheblutë që në minutën e parë të takimit me anë të Xhixhës.

Sulmuesi tund rrjetën me një aksion të shpejtë të Tiranës që gjen durrsakët të përgjumur.

LEXO EDHE  Vllaznia-Partizani/ Kuqeblutë mbeten me 10-të lojtarë, Krymi ndal në mënyrë të parregullt Carën

Barazimi i durrsakëve erdhi në minutën e 16-të. Pas një goditje dënimi të Kallakut, Ivanoviç me kokë çon sferën në rrjetë.

NDIQNI NDESHJEN LIVE