Semi i rrëfen Donaldit dëshirën e saj më të madhe: Dua të bëj një fëmijë

Foto: Shkëputur nga Big Brother

Semi Jaupaj dhe Donald Veshaj kanë qenë miq të mirë jashtë dhe vazhdojnë të rujnë raportin edhe brenda shtëpisë së “Big Brother VIP Albania”. Semi është shojqa e ngushtë e bora Zemanit ndërsa Donaldi ish i dashuri i saj.

Semi i tregoi Donaldit se që adoleshente dëshira e saj më e madhe ishte të bëhej nënë e një fëmije. Me rritjen prioritetet ndryshuan dhe ajo kuptoi se kjo gjë nuk ishte dhe aq e lehtë.

LEXO EDHE  Në lidhje sekrete me Arjola Demirin? Atdheu i zbulon të gjitha: Ja e vërteta (FOTO)

Semi: Kam dashur shumë të bëhesha nënë

Donaldi: E pse nuk u bëre? Me Bojkenin kishe mundësi që të bëje një fëmijë

Semi: Po flas për moshën 15-vjeçare, sepse më mbrapa ndryshuan gjërat.