Fitorja e Milanit ndaj Veronës, Giroud: Kisha kohë që e prisja këtë moment

Olivier Giroud ka folur pas fitores së madhe të Milan-it kundër Verona-s.

“E kam pritur për shumë kohë këtë moment. Më mungonte kompeticioni. Në pjesën e parë nuk kemi bërë mirë, por reagimi ka qenë i rëndëishëm”, ka thënë kampioni i botës për DAZN.

LEXO EDHE  E konfirmuar/ Teuta gjen zëvendësuesin e Edi Martinit, ja kush do të drejtojë kampionët e vendit

“Nuk ndihem akoma në 100%, por po përmirësohem dhe ndihem më i lirë. Kjo fitore është një gëzim, pres me padurim të festoj me shokët e mi të skuadrës”.

https://streamable.com/f494t0