‘Ekzekutohet polici në mes të rrugës’/ Çfarë ndodhi në Elbasan, momenti që terrorizoi qytetarët (Video)

Një tjetër ngjarje e ka krijuar panik tek qytetarët e Elbasanit, por këtë herë historia ka qenë pjesë e një filmi jo ngjarje reale.

Në qytetin e Elbasanit ëhstë xhiruar një skenë filmi ku disa mafiozë ekzekutojnë një polic, por kjo pjesë ka krijuar panik tek qytetarët duke patur parasysh ngjarjet që kanë shoqëruar këtë qytet tashmë prej disa vitesh.

LEXO EDHE  Parashikuesja e fatit tregon si do të shkojë marrëdhënia Donald-Beatrix dhe a ka dashuri mes tyre

Kujtojmë që e njëjta ngjarje u regjistrua pak ditë më arë dhe në Berat, ku bëhëj fjalë për xhirimin e një filmi turk.