“Vjen baba e më nxjerr jashtë prej ‘Big Brother'”, Fifi merr vendimin e prerë për Granitin

Foto: Shkëputur nga Big Brother

Fifi dhe Graniti janë komentuar kudo në rrjet si çifti i parë i mundshëm në shtëpinë e “Big Brother VIP”.

Fifi ka vijuar të diskutojë me disa nga banorët për pikëpyetjet që ka për raportin me Granitin. Ajo është shprehur se ka treguar gjithçka që duhej, mirëpo pavarësisht raportit, nuk do të “lërë skena” brenda shtëpisë më të famshme në Shqipëri.

“Në rregull, por edhe unë e kam një babë e një nënë që munden me ardh e me më nxjerrë jashtë. Ata e kanë problem këtë pjesë. S’do ta kenë problem nëse unë do të pëlqej dikënd. Unë skena nuk do të bëj, kjo është e padiskutueshme”,- tha Fifi, që më pas shpjegoi se ka disa komplekse. “Për këtë refuzoj që të bëj jakuzzi, me u la në dysh me të, refuzoj që të futem edhe në pishina. Jo për ato, e kam kompleks timin. Janë shumë gjëra, nuk është se unë u çova një ditë të bukur dhe nënën e babën e kam liberal unë”– tregoi Fifi gjatë bisedës me Ilirin dhe Palomën.

LEXO EDHE  Graniti shuan përfundimisht shpresat për Fifin: Jemi vetëm shokë