Fifi zbulon se ishte në rrezik për jetë a vd*kje pasi vendosi ‘balonin gastrik’ në stomak

Marrë nga "Instagram"

Fifi u tregoi disa prej banoreve të “Big Brother” problemin kryesor që i kishte shkaktuar asaj mbipeshën.

Këngëtarja rrëfeu se kishte vite që vuante nga tiroidet dhe nëse konsumonte ushqime të caktuara trupi i saj reagonte mënjeherë me shtim në peshë. Fifi tregoi se kishte provuar të vendoste në stomak “balonin gastrik’’ dhe përveçse nuk rezultoi efektiv i rrezikoi asaj edhe jetën.

“Jam zgjuar pas 6 orësh dhe doktori më tha se operacioni ishte jetë a vdekje’’- tregoi Fifi.

LEXO EDHE  Arditi merr zarfin e zi në "Big Brother VIP", ja për çfarë e paralajmëroi “Vëllai i Madh”

Këngëtarja shtoi se baloni qendroi në stomakun e saj mbi 10 muaj dhe jo vetëm që nuk humbi në peshë por shtoi 4 kg.

“Nuk humba peshë por shtova. Nuk mund të konsumoja asgjë gjithë ditën. Ata më thanë që duhet të mbaja edhe regjim ushqimor gjë që ishte një budallallëk’’– tha ajo.