Arrestohet reperi Tyga, dh*noi partneren 22-vjeçare/ Publikohen fotot shokuese

Reperi i famshëm Tyga është arrestuar pasi akuzohet për dhunë ndaj ish të dashurës së tij, Camaryn Swanson. Policia tha se reperi, emri i vërtetë i të cilit është Michael Stevenson, u dorëzua në polici pas një incidenti që kishte ndodhur një ditë më parë.

Reperi u lirua më vonë pasi ofroi 50,000 dollarë me kusht.

LEXO EDHE  ‘Mos fut hundët ...’/ Debat i fortë mes Palomës dhe Sheilës në BBV

Ngjarja ka ndodhur në shtëpinë e tij në Bel-Air por pas një debati mes çiftit, situata është përshkallëzuar dhe reperi ka përfunduar duke dhunuar 22-vjeçaren.

Ka qënë ish e dashura e reperit ajo e cila ka ndarë fotot e fytyrës së saj pas dhunës që ka përjetuar.