Topalli ironizon Bashën: E mbyti Ramën, duke hequr të vetët

Ish-kryetarja e parlamentit Jozefina Topalli ka ironizuar kreun e PD-së Lulzim Basha, pas zhvillimeve të fundit në Partinë Demokratike.

Në një prononcim për gazetarët më herët gjatë kësaj të Marte, Basha foli për shkarkimin e Flamur Nokës nga posti i nënkryetarit të komisionit parlamentar të sigurisë. Basha u shpreh se PD ka armik vetëm Edi Ramën dhe regjimin e tij.

LEXO EDHE  Moti sot, reshje shiu në të gjithë vendin dhe ulje temperaturash

Nga ana tjetër, Topalli, në një reagim në rrjetet sociale shkruan:

E mbyti Ramen… duke hequr te vetet.