Spaho ironizon vendimin e Bashës për shkarkimin e Nokës: Lul, mjaft me dëbime, fillo internimet tani

Ish-nënkryetari i Partisë Demokratike, Edmond Spaho, ka ironizuar në FB me lajmin e shkarkimit të Flamur Nokës nga detyra e zv.kreut të Komisionit të Sigurisë nga ana e kreut të partisë, Lulzim Basha.

“Lul, mjaft me dëbime, fillo internimet tani. Bjeru deputetëve si në ’45. Po ndonjë pushkatim, nuk do bëjmë? Nuk e bën dot Enverin ti. I pari ishte historik, i dyti qesharak dhe i mjerë. Po të mblidhet litari, Lul, po të mblidhet”, shkruan Spaho në rrjetin social.

LEXO EDHE  15 të vdekur nga Covid-19 gjatë 24 orëve të fundit në Maqedoni