Shqipëri-Poloni/ Starton pjesa e dytë, kuqezinjtë në kërkim të historisë (LIVE)

Ka startuar pjesa e dytë e lojës mes Shqipërisë dhe Polonisë e vlefshme për kualifikueset e Botërorit “Katar 2022”.

Pjesa e parë u mbyll në barazim 0-0 ndërsa me fillimin e fraksionit të dytë të lojës kuqezinjtë e drejtuar nga Reja do të kërkojnë maksimumin për të tentuar edhe fitoren përballë një kundërshtari mjaft të vështirë.

LEXO EDHE  Atentati në Velipojë/ Ndërron jetë në spital Pashko Ujka

NDIQNI NDESHJEN LIVE