E hënë, Dhjetor 6, 2021
Etiketimet Shqipëri-Poloni

Etiketim: Shqipëri-Poloni

Shqipëri-Poloni/ Hedhje sendesh në fushë, arbitri kërcënon me ndërprerje të ndeshjes

Në minutën e 55-të, sfida Shqipëri-Poloni u ndal si pasojë e një gjesti aspak të hijshëm që ndodhi në fushën e lojës.Në një goditje...

Shqipëri-Poloni/ Starton pjesa e dytë, kuqezinjtë në kërkim të historisë (LIVE)

Ka startuar pjesa e dytë e lojës mes Shqipërisë dhe Polonisë e vlefshme për kualifikueset e Botërorit “Katar 2022”.Pjesa e parë u mbyll në...

Shqipëri-Poloni, ndiqni ndeshjen “live”

Ka startuar në orën 20:45 sfida Shqipëri-Poloni e vlefshme për kualifikueset e Botërorit 2022.Si pasojë e mungesave të rëndësishme në rreshtim për shkak dëmtimesh,...

Shqipëri-Poloni, publikohen formacionet zyrtare

Përfaqësuesja shqiptare e futbollit luan sot një ndeshje shumë të rëndësishme përballë Polonisë, të vlefshme për kualifikueset e Botërorit 2022.Si pasojë e mungesave të...

Shqipëri-Poloni, ja bilanci mes dy kombëtareve

Shqipëria sonte do të përballet në ndeshjen e rëndësishme ndaj Polonisë, në orën 20:45, në stadiumin “Air Albania”, e vlefshme për grupin “I” të...

Cana parashikon rezultatin e Shqipëri-Poloni: Broja është “xhol”, kemi këtë avantazh...

Lorik Cana mendon se ndeshja mes Shqipërisë dhe Polonisë do të shohë një sfidë të balancuar mes dy ekipeve.  Ish-kapiteni kuqezi pranon në një...

Ndeshja me Poloninë/ FSHF: Ja sendet që nuk do u lejohen...

Federata Shqiptare e Futbollit ka bërë një lajmërim për tifozët shqiptarë që do të marrin pjesë në ndeshjen e sotme të Kombëtares Shqiptare me...

Broja titullar/ Ja formacioni i mundshëm i Kombëtares ndaj Polonisë

Shqipëri-Poloni është një sfidë shumë e rëndësishme për vendin e dytë të grupit I, pasi kuqezinjtë nëse marrin një fitore do të blindojnë pozitat,...

Ndeshja Shqipëri – Poloni në “Air Albania” / Çdo tifoz do...

Policia e Tiranës ka publikuar masat e shtuara të sigurisë,  që do ndërmerren me qëllim mbarëvajtjen e ndeshjes midis Shqipërisë dhe Polonisë, në stadiumin...

Interesim i madh për sfidën Shqipëri-Poloni, zbulohen sa bileta janë shitur...

Janë shitur të gjitha biletat për ta parë ndeshjen Shqipëri-Poloni në “Air Albania”, e cila luhet më 12 tetor.Synimi i Shqipërisë është vendi i...

Ndeshja Shqipëri-Poloni, publikohen çmimet e biletave

Shqipëria luan përballë Polonisë më 12 Tetor në "Air Albania", ndeshje e cila luhet për një  vend në Katar 2022.FSHF ka publikuar edhe çmimet...

Të Fundit