Sekuestrohen dy mina me telekomandë, arrestohet 1 person

Policia e Durrësit arrestoi një person, ndërsa sekuestroi dy mina me telekomandë.

Nga raportimet mësohet se dy mina me telekomandë u gjetën në automjetin e personit që është vënë në pranga.

Mësohet se aksioni është në vijim e sipër ndërsa policia po punon për kapjen e personave të tjerë.

LEXO EDHE  Detajet/ I torturuan dhe i rrahën, dyshohet se 10 persona grabitën banesën e biznesmenit