“Ik se të preva kokën!”, Paloma rrëfen situatën e pakëndshme me Ramën vite më parë

Gazetarja dhe këngëtarja Paloma e cila është bërë pjesë e “Big Brother Vip” ka treguar disa episode nga jeta e saj.

Paloma është kthyer pas në kohë dhe ka treguar se kur ka qenë në vit të dytë në gjimnaz kishte provuar të merrte një përgjigje nga Edi Rama, por ai i kishte bërë një koment të pakëndshëm.

LEXO EDHE  Basha i përgjigjet Berishës: Nuk ke fuqi të mbledhësh Kuvendin Kombëtar, më mbështesin 97 përqind e demokratëve

Rama m’tha ik se të preva kokën, nuk është transmetuar asnjëherë”– tha Paloma.

Gjithashtu gazetarja ka rrëfyer që pas kësaj ngjarje, Edi Rama i kishte dërguar një mesazh në shenjë pendimi dhe faljeje, ku ndër të tjera gazetarja tha se i kishte shkruar: “Më vjen keq për atë që ndodhi, ngarkesa elektorale. Përqafime Edi Rama.”