Graniti e thotë hapur: Ja çfarë do bëja nëse e dashura nuk do të mi përmbushte nevojat s*ksuale (Video)

Foto: Big Brother

Graniti dhe Fifi kanë diskutuar rreth seksit gjatë sfidës së javës në “Big Brother VIP”. Fifi e ka pyetur se sa të rëndësishëm e konsideron seksin në një marrëdhënie.

“Për mendimin tim seksi është 5 minuta, por puna është te dashuria. Kur ta bësh seksin me ndjenja ajo është shumë shumë gjë e madhe.

Nëse femra që unë dashuroj nuk përmbush dëshirat e mia seksuale atëherë mund të jetë problem, por do provoja dhe do diskutoja për të gjetur një zgjidhje ideale për të dyja palët”- ka thënë futbollisti.

LEXO EDHE  Noizy i nxjerr të "palarat" Mozzik, i zbulon vendin e çuditshëm ku ka bërë seks