Donald Veshaj tregon tre kriteret që duhet të ketë femra e tij ideale

Foto: Instagram

Banorët e ‘Big Brother VIP’ janë ndarë në çifte dhe i kanë drejtuar njëri-tjetrit pyetje të ndryshme, si pjesë e provës javore.

Semi e ka pyetur Donaldin rreth kritereve që duhet të përmbushë sipas tij femra ideale dhe ai nuk ka hezituar të përgjigjet. Aktori ka treguar se mbi të gjitha vlerëson sinqeritetin.

LEXO EDHE  Bora Zemani në "Big Brother Vip"! Çfarë thotë për Semin dhe Donaldin?

“Femra ideale për mua duhet të jetë solare, të ketë të njëjtin sens humori me mua dhe më kryesorja e sinqertë”- ka treguar ai.