E martë, Shtator 29, 2020
Etiketimet Kukes

Etiketim: kukes

Bien gjatë natës masivë shkëmborë në aksin Kukës-Shishtavec

Rruga Kukës-Shishtavec është kthyer në një kërcenim serioz për udhëtaret dhe drejtuesit e mjeteve. Jo vetëm dhera e inerte, por shkëmbinj të përmasave të...

Në arrest shtëpie/ Dalin fotot e Fjolla Morinës nga banesa në...

Prej disa ditësh, këngëtarja Fjolla Morina po jeton në një shtëpi në qytetin e Kukësit. Ajo po vuan dënimin e vendosur nga gjykata “arrest...

Rezultati/Kandidatët për deputet të PD-së në Kukës, mbyllet votimi, marrin pjesë...

Është mbyllur votimi në Kukës për kandidatët për deputet. Anëtarësia ka votur për emrat e preferuar të saj. Secili anëtar ka përzgjehdur kandidatin e...

Zgjedhja e kandidatëve nga anëtarët e PD në Kukës, Bardhi: Vullneti...

Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike, Gazment Bardhi, nga Kukësi, atje ku po votohen nga anëtarësia kandidatët për deputet, u shpreh se ky proçes...

Kandidon me PS në Kukës? Aktorja: Nuk ka asgjë që nuk...

Aktorja e njohur shqiptare, Arjola Demiri, po lakohet shumë në media kohët e fundit, jo vetëm se ka nisur publikisht mbështetjen e PS dhe...

Dhunoi bashkëshorten, arrestohet 34-vjeçari

Një 34-vjeçar u arrestua nga policia e Kukësit me akuzën e dhunës në familje. I arrestuari është shtetasi M.L, 34 vjeç, banues në fshatin...

VIDEO/’Sigurisht që do të largohem’, Lleshaj zihet ngushtë, komenton zërat për...

Teksa ishte në Kukës për të prezantuar ngritjen e strukturave të reja të Policisë së Shtetit, Ministri Sandër Lleshaj, një ndër figurat më të...

Lajmi i Fundit/ Mbytet 19-vjeçari në Kukës

Një ngjarje e rëndë është shënuar këtë mbrëmje në Kukës. Sipas informacioneve paraprake, një 19-vjeçar është mbytur në një rezervuar në Novosejë. Identiteti i të...

Me “Lamborghini Gallardo” të vjedhur në Itali, 36-vjeçri arrestohet në Kukës

Policia Kufitare e Morinës, Policia e Kukësit dhe Interpol Tirana, kanë sekuestruar një automjet luksoz të vjedhur në Itali, ndërsa arrestuan në flagrancë një...

Denoncimi/ Malet e Kukësit plot me drogë, Gjici e drejtuesit e...

Ish-Kryeministri Sali Berisha ka publikuar mesazhin e një qytetari, sipas të cilit malet e Kukësit janë plot me drogë! Berisha shkruan në rrjetet sociale se...

Rastet e reja me Covid-19, konfirmohen 6 persona në Kukës

Gjatë pasdites së sotme janë konfirmuar 6 raste me Covid-19 në Kukës, duke e çuar në 34 numrin e personave të prekur në këtë...

Dërgohet në spital pa shenja jete, policia jep detaje mbi 53-vjeçaren

Një grua 53-vjeçare është dërguar në spital pa shenja jete nga të afërmit e saj. Policia bën me dije se mjekët nuk kishin më...

Makina përplas këmbësorin në Vlorë, kamioni del nga rruga në Kukës

Dy aksidente, një Vlorë dhe një në Kukës kanë ndodhur mbrëmjen e sotme, ku si pasojë dy persona kanë mbetur të plagosur. Sipas informacioneve të...
WhatsApp DENONCO