Genta Ismajli dhe biznesmeni turk konfirmojnë lajmin e ëmbël: Po bëhemi prindër

Foto: Instagram

Këngëtarja Genta Ismajli dhe partneri i saj, Huseyin Usta, priten shumë shpejt të bëhen prindër për herë të parë. Genta ka zgjedhur ta konfirmojë lajmin e bukur  përmes një video të publikuar në Instagram.

Këngëtarja dhe biznesmeni turk shfaqen teksa udhëtojnë sëbashku me një makinë luksoze, të veshur me të zeza. Genta mban disa bizhuteri plot shkëlqim dhe i jep një puthje partnerit. Më pas Usta, i cili është edhe në timonin e makinës, del dhe i hap derën Gentës, të cilën e presin fotografët jashtë.

LEXO EDHE  Mihrije Braha refuzoi disa herë ftesën për të qenë pjesë e “Big Brother VIP”/ Zbulohet arsyeja

“Gjithçka po bëhet më e çuditshme dhe unë pyes veten se kush je, kush në jetë do të bëhesh, e kujt nga ne do t’i ngjasosh”, ka shkruar Genta.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Genta Ismajli (@genta.ismajli)