Donaldi: Pronari më nxorri nga shtëpia, nuk kisha mundësi të paguaja qiranë/ Semi shpërthen në lot

Donald Veshaj dhe Semi Jaupaj po kryenin provën javore në “Big Brother” dhe kanë treguar histori të ndryshme nga jeta.

Donaldi tregoi se në fillime kur ka ardhur në Tiranë nuk ka pasur mundësi të paguajë qiranë dhe pronari e ka nxjerrë nga shtëpia. Po ashti ai tha se këtë histori të mbushur me disa batuta ia tregonte qytetarëve, në shown ku merrte pjesë dhe ata qeshnin.

“S’kishim paguar qiranë dhe ne bënim show dhe i zoti i shtëpisë na ka nxjerrë nga shpija, dhe njerëzit qeshnin me këtë. Situatën tonë i mbushnim batuta dhe kur mbaronte show të gjithë iknin nëpër makina dhe unë merrja Andin, shokun tim, s’kisha as rroga se i kisha te shpija ku pronari kishte mbyll derën. Të duket vetja si Xhoker”, tha Donaldi.

LEXO EDHE  Princesha Geraldinë feston ditëlindjen e parë, Elia Zaharia: Parajsa ekziston

Ndërsa Semi nuk ka duruar shumë dhe ka shpërthyer në lot.