Çfarë i ndodhi? Ada del me vrap duke qarë nga studio (VIDEO)

Foto: Shkëputur nga Përputhen

Në “përputhen Prime”, ndërkohë po komentohej sjellja e vëllait të Toles, i cili që prej fillimit të emisionit ka zgjedhur të mos i flasë motrës së tij, për shkak se ka qenë kundër hyrjes së saj, një sjellje e Adës habiti konkurrentët dhe shikuesit.

Ada doli me vrap nga studio duke qarë, ndërsa askush nuk e kuptoi se çfarë i ndodhi. Pasi u qetësua Ada u rikthye në studio dhe zbuloi se ka shumë kohë që nuk komunikon me vëllain e saj, i cili gjithashtu ndodhet larg.

LEXO EDHE  Janë larguar nga "Për’puthen"? Reagojnë për herë të parë Hyseni dhe Eduardi

“Unë akoma nuk kam komunikim me vëllain, kam shumë kohë pa e parë, e kam edhe larg. Kur Arjani e përmendi nuk po duroja dot më. Akoma nuk po duroj dot më”, tha Ada mes lotësh.