Arjola Demiri e thotë troç: S*ksi është shumë i rëndësishëm për mua, e dua intensiv dhe të fortë

Arjola Demiri dhe Ilir Shaqiri, teksa po realizonin lojën e vendosur nga “Big Brother”, iu përgjigjen disa pyetjve paksa të sikletshme.

“Sa i rëndësishëm është seksi për ty”, ishte pyetja për aktoren e cila nuk hezitoi të përgjigjej.

LEXO EDHE  Producentja shqiptare rrëfen betejën e vështirë me kancerin në vezore

“Seksi është shumë i rëndësishëm, tepër i rëndësishëm, ekstrem i rëndësishëm. Ka të bëjë shumë. Një marrëdhënie e shëndoshë bazën e ka te seksi. Më pëlqen seksi i fortë dhe intensiv”– tha aktorja.