VIDEO/ Me tepsi në dorë, Fifi këndon në “dasmën” e Arjolës

Dje në Big Brother VIP, Arjola u bë një nuse malësore. Në dasmën e saj, këngëtare u mor Fifi, e cila krijoi goxha atmosferë. E hipur në karrige, me një tepsi në dore, këngëtarja nga Kosova këndoi këngën e nuses, tradicionale për zonat veriore dhe kosovare.

LEXO EDHE  Babai i Fifit hyn në "Big Brother VIP" dhe kritikon këngëtaren: Ke dalë nga vetja, po lëndon banorët

Të gjithë banorët e tjerë po kërcenin me nusen, duke krijuar goxha atmosferë në shtëpi. Të ulur, duke parë gjithë skenën ishte Iliri dhe Beniada.