Trekëndëshi Ardit-Beniada-Donald/ Modelja flet për marrëdhënien me djemtë në “Big Brother”

Beniada dhe Arditi kanë krijuar një afrimitet të menjëhershëm me njëri-tjetrin në “Big Brother VIP”, por së fundmi është krijuar një trekëndësh mes saj, Donaldid dhe Arditit.

Arditi ishte i pari i cili ka shprehur pëlqimin për Beniadën, duke deklaruar në dhomën e rrëfimit se ndoshta mund të ketë edhe diçka më tepër se sa miq mes tyre.

Beniada u shpreh se me Arditin është lidhur më tepër gjatë kësaj kohe të shkurtër për të cilën është ndodhur në shtëpinë më të famshme në Shqipëri.

Beniada: Po kaloj shumë mirë, kemi kaluar katër ditë të mrekullueshme. Jam shumë e kënaqur nga eksperienca, kisha dëshirë për të bërë diçka në Shqipëri.

LEXO EDHE  Zbulohet vlera marramendëse e pasurisë së Britney Spears

Arbana: Me kë je lidhur më shumë aty?

Beniada: Me Ardin kam gjetur një djalë shumë të thjeshtë me një karakter afërsisht si i imi dhe kemi shkuar shumë shpejt dakord por edhe me Kledin u kënaqëm këto ditë, avash avash po njohim të tjerët.

Donaldi është shumë interesant, më pëlqen shumë. Është një djalë pa filtër, është shumë i lezetshëm për tu njohur.