Rozana Radi ngre dyshimet se do të bëhet pjesë e “Big Brother VIP”

Foto: Instagram

Personazhe të tjerë VIP do të bëhen pjesë e “Big Brother” në vazhdim. Mbrëmjen e djeshme, moderatorja Rozana Radi, ka ngritur dyshimet se ajo është një ndër konkurrentet e reja që do t’i bashkohet këtij “reality show”.

Rozana tregoi me anë të disa postimeve në Instastory se ka marrë ftesë nga “Big Brother VIP”, por pa zbuluar nëse e ka refuzuar apo pranuar atë.

Si fillim, ajo ripublikoi dy Instastory të faqes së “BBV” në Instagram, në të cilat publiku aludonte se do të ishte ajo një nga banoret e reja që do t’i bashkohet të tjerëve gjatë këtij rrugëtimi.

LEXO EDHE  Çfarë ndjen për Donaldin? Beatrix Ramosaj u jep fund dyshimeve

Në një tjetër status, këngëtarja tha: “Po, më është bërë ftesë nga produksioni që të jem pjesë e ‘Big Brother VIP’. Dua të them që më pëlqen shumë formati dhe përgëzoj autorët”.