E mërkurë, Janar 26, 2022
Etiketimet Rozana Radi

Etiketim: Rozana Radi

Rozana Radi tregon pse e refuzoi ftesën e “Big Brother VIP”

Këngëtarja Rozana Radi ka realizuar së fundmi një mini-intervistë me ndjekësit e saj në Instagram. Këngëtarja është pyetur nga një ndjekës se a ka marrë...

Rozana Radi ngre dyshimet se do të bëhet pjesë e “Big...

Personazhe të tjerë VIP do të bëhen pjesë e “Big Brother” në vazhdim. Mbrëmjen e djeshme, moderatorja Rozana Radi, ka ngritur dyshimet se ajo...

Rozana Radi tregon pengun më të madh në jetë: Fatkeqësisht s’do...

Këngëtarja, moderatorja dhe biznesmenia, Rozana Radi është shumë aktive në rrjetet sociale. Së fundmi Rozana i ka dhënë mundësinë ndjekësve të saj në Instagram të...

Rozana Radi përlot me fjalët dedikuar prindërve të ndjerë: Harroja që...

Këngëtarja Rozana Radi ka bërë një postim prekës në rrjetet sociale, i cili është një ftesë për të kujtuar vlerën e njerëzve tanë të...

Rrëfehet Rozana Radi: Jam e lidhur, e dua dhe më do

Këngëtarja e njohur shqiptare Rozana Radi ka zbuluar së fundmi një detaj nga jeta e saj personale. Rozana Radi u dha mundësinë ndjekësve në...

Rozana Radi tregon eksperiencën e saj me Covid-19: Corona nuk është...

Këngëtarja dhe moderatorja Rozana Radi zbuloi pak kohë më parë se ishte infektuar me Covid-19. Ajo iu nënshtrua dy testeve, përgjigjet e të cilëve ishin...

Pse se ke blerë një shtëpi? Rozana Radi tregon pse ka...

Këngëtarja Rozan Radi, e cila numëron shumë vite në karrierën e saj muzikore, shpesh ndan detaje rreth jetës së saj me ndjekësit. Së fundmi këngëtarja...

Rozana Radi flet për herë të parë për partnerin dhe i...

Rozana Radi prej disa kohësh nuk ka qenë aktive në tregun muzikor me prurje të reja. Megjithatë, ajo së fundmi ka zbuluar të rejat...

Olti Curri u nxjerr të palarat VIP-ave: Rozana Radi është e...

"Maskat”, është rubrika më e re e emisionit “E Diell”, e drejtuar nga moderatorja Megi Pojani. Personazhe të njohur, që nuk janë profesionistë në muzikë,...

Rozana Radi përlot me rrëfimin: Jeta më ka sfiduar me humbje...

Rozana Radi është një nga personazhet më të dashura për publikun shqiptar. Prej vitesh, ajo sjell projekte muzikore ku përcjell mesazhe për të drejtat...

Publikoi videon teksa i vjedhin në dyqan, Rozana Radi revoltohet nga...

Këngëtarja e njohur Rozana Radi publikoi ditën e djeshme një video ku një i mitur i futet në dyqan dhe drejtohet për tek kasa...

Rozana Radit i vjedhin dyqanin, këngëtarja publikon pamjet (Video)

Ditën e djeshme këngëtarja e njohur Rozana Radi  ka publikuar një video në llogarinë e saj në Instagran ku tregon sesi një djalë i...

“Kur do të martohesh?”, Rozana Radi habit me përgjigjen

Këngëtarja dhe moderatorja Rozana Radi ka vendosur së fundmi t’i përgjigjet pyetjeve të ndjekësve në profilin e saj në ‘Instagram’. Mirëpo, pyetja që ka...

Të Fundit