Kualifikueset e Botërorit 2022/ Kosova përballë Suedisë, ndiqni sfidën “Live”

Ka startuar në orën 18:00 sfida Suedi-Kosovë në kuadër të kualifikuesve të Botërorit, Katar 2022.

Dardanët i pret një sfidë mjaft e vështirë dhe vijnë pas 4 pikëve në 3 ndeshje në shtator, një fitore me Gjeorgjinë, barazim me Greqinë dhe disfata 0-2 në ‘’Fadil Vokrri’’ me Spanjën.

LEXO EDHE  Shpallet kampioni i ri i Moto GP

Suedia mban vendin e dytë në grup me 9 pikë dhe është ndër pretendetet kryesore për të kaluar grupin.

NDIQNI SFIDËN LIVE