Gjendet një çoban i pajetë

Një person është gjetur i vdekur në fshatin Hysoverdh në Bashkinë e Selenicës.

Raportohet se çobani 64-vjeçar u gjet në një parcelë toke.

Sipas burimeve, mendohet se ai kishte probleme me zemrën.

Policia është lajëmruar nga persona të tjerë dhe aktualisht ndodhet në vendin e ngjarjes.

LEXO EDHE  Makina inteligjente gjobit 540 shoferë në 24 orë