Kualifikueset e “Katar 2022”/ Gjermani-Rumani, ndiqni sfidën “Live”

Ka startuar në orën 20:45, sfida Gjermani-Rumani, e vlefshme për Grupin J të Kualifikueseve të Botërorit “Katar 2022”.

Pas 6 ndeshjeve djemtë e Flick, kryesojnë me 15 pikë, ndërsa ndiqen nga Armenia, Rumania, Maqedonia e Veriut, Islanda, dhe Lihteshtejni.

LEXO EDHE  VIDEO/ Goditje “akrep”, mos e humbisni këtë supergol në Holandë

NDIQNI NDESHJEN LIVE