Interesim i madh për sfidën Shqipëri-Poloni, zbulohen sa bileta janë shitur deri më tani

Janë shitur të gjitha biletat për ta parë ndeshjen Shqipëri-Poloni në “Air Albania”, e cila luhet më 12 tetor.

Synimi i Shqipërisë është vendi i dytë, vend që do ta diskutojë me Poloninë dhe për këtë, tashmë futbollistët e Kombëtares shqiptare do ta kenë edhe lojtarin e 12-të, pasi “Air Albania” do të jetë e mbushur me tifozët kuq e zi.

LEXO EDHE  Shqipëria ngjit tre pozicione në renditjen e FIFA-s

Bëhet me dije se deri më tani janë shitur rreth 22 mijë bileta.