Ja si e kaluan natën banorët e “Big Brother Vip”

Big Brother-Top Channel

“Reality show” i shumëpërfolur, Big Brother VIP, ka nisur mbrëmjen e djeshme nën moderimin e Arbana Osmanit.

14 janë konkurrentët VIP të shtëpisë më të famshme në Shqipëri që do të konkurrojnë për çmimin e madh prej 100 mijë eurosh.

Banorët e shtëpisë së famshme janë koreografi Ilir Shaqiri, aktorja Arjola Demiri, prezantuesi Donald Veshaj, gazetarja Paloma, poeti Elhaid Cufi, modelja Beniada, këngëtarët Sabiani, Semi Jaupaj dhe Ardit Çuni, ish-futbollisti dhe modeli Granit Cana, Kledi Hysa gjithashtu model si dhe Monika Lubonja, aktore.

LEXO EDHE  'Trekëndëshi' Bora-Donald-Beatrix, Elita Rudi në mbështetje të Bora Zemanit

Nata e parë ka nisur me shumë alegri ku dhe banorët po njihen njëri me tjetrin. VIP-at po këcenin nën ritmet e muzikës dhe po njiheshin me njëri-tjetrin teksa pinin cigare në ambientet e jashtme të shtëpisë.