Gabriel Garko shokon me rrëfimin: Jam ngacmuar s*ksualisht dy herë

Getty

Aktori i famshëm italian, Gabriel Garko, rrëfeu tek “Verissimo” traumën e përjetuar në fëmijëri. Aktori i njohur tha se ishte ngacmuar seksualisht kur ishte fëmijë, dhe kjo la gjurmë tek ai për të gjithë jetën.

“Më kanë ngacmuar seksualisht. Herën e parë që ndodhi isha nëntë vjeç. Ishte më e dhunshmja. Këto janë gjëra që ndodhin, ama gjëja më e rëndësishme është të jesh në gjendje të dalësh prej saj”, tha Garko. Por kjo nuk ishte hera e vetme.

LEXO EDHE  “Do vish në emision me rroba banjo”, Ed Manushi i i bën kërkesën e pazakontë Alesia Bamit, si reagoi moderatorja

Një situatë e ngjashme u përsërit në moshën 16 vjeçare.

“Për këtë përvojë kam folur edhe në librin tim autobiografik. Ishte dita kur fillova të pi duhan, edhe pse i urreja njerëzit që pinin duhan. Isha shumë i shqetësuar. Nuk dija çfarë të bëja dhe kështu bleva paketën e parë të cigareve”, është shprehur ai, ndërsa shtoi se se dy dyja ngacmimet nuk ia kishte treguar askujt.