“Foltorja”, Berisha sot në Durrës

Foto nga Fb e ish-kryeministrit Sali Berisha

Takimin e radhës me anëtarësinë e Partisë Demokratike, ish-kryeministri Sali Berisha do ta ketë në Durrës ditën e sotme (29 shtator).

“Njoftim!Diten e merkure me daten 29 shtator ne ora 18:00 ne sallen e Pallatit te Kultures Aleksander Moisiu ne Durres do mbahet “Foltorja: Per nje Parti Demokratike me te bashkuar, me te forte, me te hapur”. Ftoj demokratet dhe demokratët e Durresit te marrin pjese. Vetem te bashkuar fitojme!”, shkruan Berisha në një postim në FB.

LEXO EDHE  Dorëhiqet kryetari i PD-së në Lezhë. Gjekmarkaj merr drejtimin e partisë

Takimin e fundit, Berisha e pati në Vlorë më 25 shtator.