Sherri në trafik, ish-futbollisti nxjerr armën dhe vret 1 person e plagos 4 të tjerë (VIDEO)

Një ngjarje e rëndë është shënuar në Turqi. Mediat lokale atje shkruajnë se ish-futbollisti Sezer Ozturk ka vrarë me armë zjarri një person dhe ka plagosur 4 të tjerë pas një zënke në trafik.

Raportohet se Ozturk, ka hapur zjarr që nga makina e tij lukoze.

Ish-futbollisti i Besiktas dhe Fenerbaçes ishte duke udhëtuar me një mikun e tij kur ndodhi incidenti.

LEXO EDHE  Ish-Missi Silvana Bushati takim me Berishën (Foto)

Ndërkaq, janë publikuar dhe pamjet ku shihen njerëz të alarmuar, që largohen me shpejtësi pas të shtënave, ndërsa më tej, tregohet dhe momenti kur Ozturk lë vendin e ngjarjes.