Derbi i kryeqytetit, ja sa kushtojnë biletat për sfidën Dinamo-Partizani

Derbi i kryeqytetit Dinamo-Partizani do të jetë kryefjala e javës së katërt në Superiore në një ndeshje që rikthehet pas plot 8 vitesh mungesë.

Skuadra e Dinamos do të jetë pritësja e ndeshjes e cila do të luhet në stadiumin ‘’Elbasan Arena’’. Blutë kanë dalë me njoftim zyrtar mbi biletat duke bërë publik dhe çmimin e tyre.

LEXO EDHE  Ilir Daja rrezikon shkarkimin, zbulohet emri i trajnerit të ri që po qarkullon te Partizani

Biletat variojnë nga 3 mijë lekë të vjetra deri në 50 mijë lekë në tribunën VIP. Pritet interes mjaft i madh për këtë ndeshje që gjithmonë ka dhuruar spektakël kur është luajtur.