Atalanta Kërcyku zbulon një prej momenteve më të errëta të jetës: Po shkoja drejt vdekjes

Foto marrë nga Instagrami

Modelja Atalanta Kërcyku ka treguar një prej momenteve më të errëta të jetës së saj në “Trotuar”, në “E diell”.

Atalanta tregon se po shkonte drejt vdekjes, pasi kohë më parë vuante nga anoreksia. Ajo ka treguar se ishte vetëm 49 kilogramë me një gjatësi 1.75 metra.

“1.75 e gjatë dhe isha 49 kilogramë, kam vuajtur nga anoreksia kohë më parë kur isha e angazhuar në modeling jashtë shtetit. Unë po shikoja veten tek shkoja drejt vdekjes. Por ndihesha mirë se njerëzit thoshin ja është modele bla bla bla, por më pas ata filluan të komentonin trupin tim se sa e dobët isha”, tha modelja.

LEXO EDHE  Gilberta dhe Iliri përballen për herë të parë pas ndarjes së bujshme