Video/ Vllaznia në avantazh ndaj Partizanit, shënon Da Silva

Vllaznia ka kaluar në avantazh ndaj Partizanit në minutën e 4-t. Për shkodranët realizoi Da Silva.

Latifi shmanget mirë në krahun e majtë dhe në mënyrë të papritur çon topin në qendër ku Da Silva nuk gabon duke tundur rrjetën.

LEXO EDHE  Superiorja/ Teuta-Vllaznia, ndiqni supersfidën live