Gjendet i pajetë një person në Elbasan

Një 65-vjeçar është gjetur pa shenja jete në Elbasan, në tualetet publike të qytetit.

“Rreth orës 12:30, në banjot publike në sheshin ‘Gensher’, Elbasan, është gjetur pa shenja jete dhe pa shenja dhune shtetasi Q.S., 74 vjeç, banues në Elbasan. Nga hetime paraprake dyshohet se shtetasi ka ndërruar jetë nga shkaqet natyrale. Grupi hetimor po punon për dokumentimin e plotë të rrethanave të ngjarjes”, njofton policia.

LEXO EDHE  Skandali/ Mbi 40 mijë qytetarë kanë marrë përgjigje të gabuar të testit Covid