Arbana Osmani udhëton drejt Italisë, takohet me autorët e “Grande Fratello VIP” (Video)

Foto marrë nga Instagrami

“Reality show” i shumëpritur nga publiku shqiptar “Big Brother VIP” thuhet se do të nisë transmetimin me 1 tetor. Fituesi i këtij edicioni do të shkojë në shtëpi me një shifër marramendëse prej 100 mijë eurosh!

Që në momentin që u zbuluar se “BBV” do të rikthehej në ekran, aludimet se kush mund të jenë personazhet e përzgjedhur për të marrë pjesë nuk kanë fund. Deri më tani përflitet se pjesëmarrës do të jenë: Sheila Haxhiraj, Ema Andrea, Albërie Hadërgjonaj, Andi Artani, Valer Kolnikaj, Robert Aliaj, Anxhela Peristeri, Romeo Veshaj, Meridian Ramçaj , Arjola Demiri dhe Kastro Zizo.

Moderatorja është sërish Arbana Osmani, që këtë herë, në staf ka krah vetes edhe partnerin, Eduart Grishaj. Gjithashtu, Lori Hoxha po merret me çdo përgatitje për këtë edicion, që duket se do të jetë special.

LEXO EDHE  Ardit Çuni i premton Beniadës se do e tradhtojë vetëm dy herë, reagimi i modeles (Video)

Së fundmi, ata kanë udhëtuar drejt Italisë. Sot Arbana ka ndarë disa pamje, në ambientet e “Grande Fratello VIP”, ku kanë takuar edhe dy nga autorët, Omar Bouriki dhe Alfonso Signorini. Në një postim në Instagram, në fund të vizitës, Arbana i ka falënderuar që kanë ndarë eksperiencat dhe që i kanë pritur.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Arbana Osmani (@arbanao)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Arbana Osmani (@arbanao)