Emri+Foto/ Ndahet nga jeta biznesmeni dhe ish-politikani

Ndahet nga jeta në mënyrë të parakohshme biznesmeni dhe politikani, Ilir Dashi.

Njoftimi është dhënë në rrjetet sociale nga miqtë e Dashit.

Ilir Dashi ka mbajtur disa pozicione drejtuese, përfshi edhe Drejtorin e QSUT-së, ndërsa në politikë ishte i angazhuar në rradhët e LSI, ku ka drejtuar edhe degën e këaj partie në Tiranë.

LEXO EDHE  Humbi jetën nga Covid-19, mblidhen paratë për të sjellë trupin e 28-vjeçarit në Shqipëri

Dashi gjithashtu ka qenë i angazhuar vite më parë në kinematografinë shqiptare, ku ka luajtur në disa role filmash.