Arbana Osmani zbulon detaje të reja nga “Big Brother Vip”

Foto marrë nga "Instagrami"

“Big Brother Vip” nis së shpejti transmetimin në Top Channel. Moderatorja  Arbana Osmani, e cila do të moderojë këtë “reality show”, ka vendosur që t’u përgjigjet disa prej pyetjeve të ndjekësve të saj në “Instagram”.

Pjesë nga biseda e Arbana Osmanit me ndjekësit:

A do ketë publik në studio?

Po, edhe një numër ku mund të rezervoni.

A do jetë Lori (Hoxha) sërish stilistja jote?

Është shumë më e përfshirë. Ne diskutojmë për shumë gjëra, përfshirë edhe veshjet e mia.

Sa opinionistë do ketë?

2

Në cilat ditë do jenë dy lives show?

LEXO EDHE  Arbana Osmani: Nuk i trasmetuam pamjet për të ruajtur imazhin e saj/ Ja çfarë ndodhi të premten me Fifin

Të martë dhe të premte.

A mendon se do ketë aq shikueshmëri sa BB para disa vitesh?

Jo, do ketë më shumë.

A do ketë VIP nga Kosova?

Sigurisht.

Çunat ku do i lësh?

E para s’do punojë 24 orë sepse kam super staf. E dyta, kam një superskuadër me gjyshe, familjarë dhe dado. E treta, do rri me ta në çdo moment të lirë.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Arbana Osmani (@arbanao)