E rëndë! Bie nga ballkoni, humb jetën 4-vjeçari

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Napoli të Italisë, ku një 4-vjeçar, ka ra nga ballkoni e si pasojë ka humbur jetën.

Ansa.it, shkruan se ngjarja ka ndodhur mëngjesin e sotme në via Foria, në Napoli.

LEXO EDHE  Cicërima që trazoi BE-në: Ç’shkroi kryeministri dhe si u reagua ndaj tij

Nuk dihet se si i mituri ka rënë nga ballkoni.

Në vend mbërritën agjentët e Policisë së Shtetit të cilët po punojnë për të zbuluar detajet e ngjarjes.