VIDEO/ Pellegrini i hap rrugën përmbysjes së Romës, shikoni perlën e kapitenit të verdhekuqve

Roma rikuperoi dhe mbylli pjesën e parë në epërsi falë golave ​​të Pellegrini dhe El Shaaraëy, të cilët përmbysën avantazhin e Carey.

CSKA Sofia befasoi vendasit ne Conference League, por sigurisht yjet e Mourinhos permbysen.

LEXO EDHE  Superiorja/ Përcaktohet axhenda e javës së shtatë, ja kur luhen sfidat

Madje, goli i pare, ai i barazimit, i ardhur nga kapiteni Pellegrini, ishte spektakolar nga realizimi.