Video/ Azemi bën deklaratën e papritur për Tolën: Do t’ia them hapur

Azem Halili, 24-vjeçari me origjinë nga Presheva, mori guximin dhe i shprehu hapur pëlqimin Tolës gjatë puntatës së djeshme në “Për’puthen”.

“Dua t’ia them hapur Tolës se më pëlqen”, tha ai.

Deklarata e tij u prit me shumë duartrokitje në studio.

LEXO EDHE  Graniti tha se nuk e sheh si të dashur, Fifi nuk heq dorë dhe bën deklaratën e fortë

“Duhej një malësore si unë që ta zgjonte dhe Preshevën”, u përgjigj Tola, teksa shtoi se pëlqimi i tij është reciprok, pasi dhe asaj i pëlqen.