Sfida në shtëpi ndaj Laçit, Dinamo tregon çmimet e biletave

Dinamo luan të premte në 19:45 me Laçin në “Elbasan Arena”. Me stadiumet e kryeqytetit që nuk janë të lirë dhe gati, Nëndetësja do përdorë Elbasanin si shtëpi, të paktën në ndeshjen e parë. Blutë kanë publikuar edhe çmimet e biletave për javën e dytë të Superligës.

Ndaj Laçit, për të ndjekur Dinamon duhen nga 300 – 1000 lekë. Biletat shiten në Tiranë dhe Elbasan.

LEXO EDHE  Europa League/ Ozil hesht Gjermaninë, kalon në avantazh Fenerbahcen ndaj Frankfurtit

Njoftimi:

Java e dytë e “Abissnet Superiore”FK Dinamo – KF Laçi do të luhet ditën e Premte (17.09.2021) në orën 19:45 në “Elbasan Arena”Çmimet e biletave si më poshtë:- Tribuna VIP – 1000 Lekë- Tribuna Kryesore – 500 Lekë- Tribunat e tjera – 300 Lekë

Biletat nga sot në shitje pranë biletarisë stadiumit “Selman Stërmasi”. Ditën e Premte në shitje dhe në “Elbasan Arena”.