“I hype sipër”/ Plas sherri mes vajzave në “Për’puthen”: Mos fol më moj, mbylle

Alvisa dhe Bashkimi, djali nga Kosova që jeton në Amerikë zhvilluan takimin e tyre të parë në Për’Puthen. Mirëpo ky takim duket se nuk i pëlqeu Adës, e cila tha se mes tyre nuk kishte emocione.

Alvisa – Adës: Më fal çfarë duhet t’i bëja t’i hipja sipër? Fol me baza dhe argumenta

LEXO EDHE  Moderatorja rrëfen historinë e frikshme: Një lezbike më ndoqi në mes të natës, më bllokoi derën

Ada: Pse kujt i hypa unë sipër? Me kë sy e pe?

Alvisa: Me këtë me xham

Ada: Mos fol më, rri aty, mos fol kot

Alvisa: Mos fol ti palidhje

Ada: Po mos fol më moj